Registration Registration Registration

دیدار مهندس غلامرضا محمدی و سرکار خانم دکتر شهیندخت مولاوردی معاون محترم رئیس جمهور

دیدار مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و سرکار خانم دکتر شهیندخت مولاوردی معاون محترم رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده در حاشیه مراسم افتتاحیه «شیراز، پایتخت جوانان جهان اسلام»

مراسم افتتاحیه «شیراز، پایتخت جوانان جهان اسلام» عصر شنبه، ۱۶ بهمن‌ماه 95 با حضور جمعی از مسئولان سازمان کنفرانس اسلامی و وزرای دولت تدبیر و امید برگزار شد که طی آن شیراز رسماً به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

در حاشیه این مراسم مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد مادر با سرکار خانم دکتر شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار فعالیت های بنیاد مادر در شهرستان ها و استان ها و برنامه آینده بنیاد مادر که طبق نقشه راه تدوین شده، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین گزارشی از برگزاری چهارمین آئین نکوداشت مادر که در 9 شهریورماه1396 بصورت ملی در تهران ، سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد؛ توسط بنیانگذار بنیاد مادر ارائه شد،که در این آئین نکوداشت، انشاءالله از مادران نمونه 31 استان کشور با حضور فرزندان بنیاد مادر و مسئولین و مهمانان داخلی و خارجی تجلیل و از بین آنها مادر شایسته ایران انتخاب خواهد شد.

سرکار خانم دکتر شهیندخت مولاوردی ضمن تمجید و تشکر از عملکرد و فعالیت های خداپسندانه بنیاد مادر بخصوص تلاش و دلسوزی جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی ، هیئت مدیره بنیاد مادر و فرزندان بنیاد مادر اظهار کردند که انشاء الله در این آئین نکوداشت مقدس فعالانه حضور خواهند داشت.

در این نشست صمیمی و معنوی سرکار خانم دستغیب مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس نیز حضور داشتند که مهندس محمدی از همکاری و دلسوزی و تلاش های ارزشمند سرکار خانم دستغیب در راستای اهداف بنیاد مادر تشکر و قدردانی نمودند.


ارسال ایمیل به ما

در حال ارسال پیام شما. لطفاً منتظر بمانید...

پیغامتان با موفقیت ارسال شد. سپاس!

در ارسال پیامتان مشکلی وجود داشت. لطفاً دوباره تلاش بفرمایید

لطقاً تمام قیلدهای فرم را قبل از ارسال پر کنید.