news news

تازه های خبر

برگزاری اولین آئین نکوداشت مادران نمونه در بخش کوهمره و شهر نودان

به همت مهندس غلامرضا محمدی، بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، نخستین آیین نکوداشت 26 مادر نمونه و منتخب 22 روستای بخش کوهمره و شهر نودان برگزار شد. این آیین نکوداشت، با حضور هزاران نفر از مردم شهر نودان و روستاهای بخش کوهمره لز توابع شهر کازرون برگزار شد.

ادامه مطلب

یکشنبه 20 اسفند ماه، 1396 - ساعت 15:30

دانشجوی منتخب بنیاد بین‌المللی مادر در واحدهای دانشگاه آزاد از پایان‌نامه خود دفاع کرد

فاطمه استواری دانشجوی ارشد رشته مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت که پیش از این به عنوان نخستین دانشجوی منتخب و فرزند بنیاد بین‌المللی مادر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور انتخاب شده بود، موفق شد از پایان‌نامه خود دفاع کند.

ادامه مطلب

یکشنبه 20 اسفند ماه، 1396 - ساعت 15:00

نشست هیئت امنای بنیاد مادر با استاندار فارس جناب آقای مهندس اسماعیل تبادار جهت آشنایی با بنیاد فرهنگی بین المللی مادر

روز شنبه پنجم اسفندماه جلسه هیئت امنای بنیاد مادر با استاندار فرهیخته فارس جناب آقای مهندس اسماعیل تبادار جهت آشنایی استاندار با بنیاد فرهنگی بین المللی مادر برگزار شد. در آغاز جلسه، خانم دکتر سیده معصومه دستغیب مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس در مورد اقدامات خیر و خداپسندانه مهندس محمدی بنیانگذار بنیاد مادر توضیحاتی ارائه نمود.

ادامه مطلب

پنج شنبه 10 اسفند ماه، 1396 - ساعت 11:30

دومین همایش ملی جایگاه و نقش مادر

مجمع عمومی بنیاد مادر در تاریخ پانزدهم بهمن ماه 1396 در محل بنیاد فرهنگی بین المللی مادر برگزار شد.

ادامه مطلب

جمعه 04 اسفند ماه، 1396 - ساعت 11:30

مجمع عمومی بنیاد مادر

مجمع عمومی بنیاد مادر در تاریخ پانزدهم بهمن ماه 1396 در محل بنیاد فرهنگی بین المللی مادر برگزار شد.

ادامه مطلب

جمعه 04 اسفند ماه، 1396 - ساعت 11:00

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان هرمزگان برگزار شد

زهرا یعقوب نژاد دبیر مراسم و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس، گفت: از مقام والای 14 مادر نمونه و برتر در هرمزگان تجلیل شد.
بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر گفت: سعادت هر فرد در گرو پنج اصل ایمان، امید،تلاش، احترام به دیگران به ویژه مادر و کمک به دیگران و شرکت در کار خیر است.

ادامه مطلب

سه شنبه 24 بهمن ماه، 1396 - ساعت 11:00

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در بوشهر برگزار شد

به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، نخستین آئین نکوداشت مقام والای مادر به همت استانداری بوشهر و بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در این استان برگزار شد.
به گزارش ایرنا، بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر روز سه شنبه در این آیین گفت: هدف از برگزاری این آئین تجلیل از جایگاه و نقش مادر در جامعه است.

ادامه مطلب

دوشنبه 09 بهمن ماه، 1396 - ساعت 06:00

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگار ایلنا نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر با حضور موسس بنیاد فرهنگی بین المللی مادر ،جمعی از مسئولان استان و مادران نمونه در سالن سینما هلال زاهدان برگزار شد.
موسس بنیاد مادر در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نفتکش ، اظهار داشت: مادران حلقه اتصال کانون گرم خانواده هستند و نقش بسیار مهمی در تربیت فرزاندان و تحکیم بنیان خانواده ایفا می کنند.

ادامه مطلب

سه شنبه 03 بهمن ماه، 1396 - ساعت 08:00

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان گیلان

اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان یزد با حضور مقامات این استان و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر در سالن همایش های بانک ملی رشت برگزار شد.

ادامه مطلب

جمعه 08 دی ماه، 1396 - ساعت 08:30

نکوداشت مقام مادر به یک فرهنگ برای جامعه تبدیل شود

موسس بنیاد بین المللی مادر، با تاکید بر اینکه آیین نکوداشت مقام مادر باید به یک فرهنگ برای جامعه تبدیل شود، اظهار کرد: امروز در بیش از یکصد کشور جهان در حال ثبت بنیاد مادر هستیم.
‌به گزارش ایسنا، غلامرضا محمدی در نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان گیلان که در سالن اجتماعات سرپرستی بانک ملی برگزار شد، مادر را شاهکار خلقت و چراغ راه آینده دانست و اظهار کرد: باید قدردان مادران ایران زمین باشیم و بر پای آنان سجده کنیم.

ادامه مطلب

جمعه 08 دی ماه، 1396 - ساعت 08:15

راه اندازی بنیاد مادر در ۱۰۰کشور دنیا توسط یک استان فارسی

موسس بنیاد بین المللی مادر گفت: برای رسیدن به جایگاه کنونی همه سختی ها را دور از وطن به جان خریده و عشق به والدین، عشق به وطن و عشق به خدمت برای مردم باعث شد در اولین اقدام پس از ورود به ایران، 14 درمانگاه به نام پدر مرحومم تاسیس کنم.
به گزارش آخرین خبر فارس، محمدی با تاکید بر اینکه آیین نکوداشت مقام مادر باید به یک فرهنگ برای جامعه تبدیل شود، اظهار کرد: بنیاد مادر از شیراز به پا خاست و شهرستانی، استانی، کشوری و به لطف خدا و دعای مادران جهانی شد و امروز در بیش از یکصد کشور جهان در حال ثبت بنیاد مادر هستیم تا این امر را فراگیر کنیم.

ادامه مطلب

جمعه 08 دی ماه، 1396 - ساعت 08:00

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان یزد

اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان یزد با حضور مقامات این استان و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر در مجتمع فرهنگی رفاهی غدیر برگزار شد.

ادامه مطلب

پنج شنبه 30 آذر ماه، 1396 - ساعت 06:00

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان اصفهان

اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان اصفهان با حضور مقامات این استان و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار شد.

پنج شنبه 30 آذر ماه، 1396 - ساعت 05:45

خط بطلان بنیاد مادر بر عصر حواشی ...

در کوچه پس کوچه های ناکجا آباد، سراغ ندانسته ها را می گیرند، ماهی برکه های بی خیالی سخت درگیر خود و از خویشتن خویش بیگانه و اکنون در فصل بی بدیل تن های تنها، بنیاد بین المللی مادر با اقدامی خارق العاده خط بطلانی بر عصر حواشی کشید!

ادامه مطلب

پنج شنبه 30 آذر ماه، 1396 - ساعت 05:30

برگزاری اولین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان کرمان

اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان کرمان با حضور حجت‌الاسلام مهدی عربپور امام جمعه موقت کرمان، فاطمه‌السادات حسینی مدیرکل امور بانوان استانداری و زهرا موسی‌پور مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان برگزار شد.

ادامه مطلب

جمعه 17 آذر ماه، 1396 - ساعت 09:00

برای بنیاد بین المللی مادر نقشه راه یکصد ساله تعریف شده است

بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر، آقای مهندس غلامرضا محمدی روز سه شنبه در حاشیه همایش بنیاد بین المللی مادر در کرمان به خبرنگار ایرنا اظهار داشت : پایه و اساس بنیاد مادر از این فرمایش حضرت محمد (ص) مبنی بر 'بهشت زیر پای مادر است' آغاز شد. برای این منظور و در راستای یک حرکت فرهنگی، نقشه راه و برنامه پنج ساله، 10 ساله، 25، 50 و 100 ساله تعریف شده است .

ادامه مطلب

جمعه 17 آذر ماه، 1396 - ساعت 08:30

بنیاد به دنبال ایجاد جامعه ای مترقی و پویاست

نایب رئیس بنیاد بین المللی مادر، آقای داریوش نویدگویی، از مادر به عنوان واژه ای مقدس در خانواده نام برد و گفت : هدف بنیاد مادر فراهم آوردن زمینه لازم برای ایجاد جامعه ای مترقی و پویا با تکریم مادر است. وی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنیاد های مختلفی در جامعه وجود دارد اگر ریشه یابی کنیم مدیری موفق است که در خانواده متعالی رشد کرده باشد.

ادامه مطلب

جمعه 17 آذر ماه، 1396 - ساعت 08:00

برگزاری اولین آیین نکوداشت مقام والای مادر در فراشبند

اولین آیین نکوداشت مادران نمونه در شهرستان فراشبند به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، در ۳۰ آبان ۱۳۹۶ با حضور محمدی رییس بنیاد بین المللی مادر، مزارعی سرپرست فرمانداری، حسینی نژاد رییس دفتر تبلیغات، رشیدی بخشدار مرکزی، اشکان کاظمی فرماندار قیر و کارزین، کمال علوی فرماندار کازرون،رحمانی رئیس شورای شهر فراشبند ، محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد فراشبند، خانواده شهدا و ایثارگران ،کارمندان ادارات شهرستان، اصحاب رسانه و مادران نمونه شهرستان با همکاری فرمانداری فراشبند در تالار وحدت برگزار شد.

ادامه مطلب

یکشنبه 05 آذر ماه، 1396 - ساعت 12:00

دعوت جناب آقای دکتر کامران باقری لنکرانی از جناب آقای پروفسور مهراد رئیس هیئت مدیره بنیاد مادر و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد مادر جهت شرکت در ششمین سمینار بین المللی سلامت زنان در شیراز

مشاهده متن دعوتنامه آقای مهندس غلامرضا محمدی
مشاهده متن دعوتنامه آقای دکتر جعفر مهراد

دوشنبه 24 مهر ماه، 1396 - ساعت 15:00

پیام بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی، به سرکار خانم دگتر معصومه ابتکار،معاونت محترم ریاست جمهورر در امور زنان و خانواده

بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی، طی پیامی انتخاب شایسته سرکار خانم دگتر معصومه ابتکار به سمت معاونت محترم ریاست جمهورر در امور زنان و خانواده را تبریک گفتند.
ادامه مطلب

شنبه 01 مهر ماه، 1396 - ساعت 00:17

پیام تسلیت بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر مهندس غلامرضا محمدی، به مناسبت درگذشت جناب آقای سواری

جناب آقای مهدی سواری، فرزند شایسته بنیاد مادر
درگذشت پدر گرامی تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته را داریم.
دعاي مادر هميشه همراهتان
بنياد فرهنگي بين المللي مادر

چهارشنبه 25 مرداد ماه، 1396 - ساعت 06:00

پایگاه های خیرساز مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس

تجلیل از مهندس غلامرضا محمدی به عنوان یکی از خیرین سازنده پایگاه های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در استان فارس

ادامه مطلب

چهارشنبه 25 مرداد ماه، 1396 - ساعت 05:30

اولین آئین نکوداشت مادران نمونه شهر قائمیه

شامگاه دیروز مصادف با مبعث رسول اکرم (ص) و همزمان با افتتاح مرکز فرهنگی مذهبی رسول الله (خیریه حاصل نیکان)، اولین آیین نکوداشت مادران نمونه شهر قائمیه در این مرکز فرهنگی با حضور بنیان‌گذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و جمعی دیگر از مسوولان و اقشار مختلف مردم قائمیه برگزار شد.

ادامه مطلب

سه شنبه 12 فروردین ماه، 1396 - ساعت 10:00

تجلیل از بنیانگذار بنیاد مادر در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز در کازرون

پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در کازرون برگزارشد . در این مراسم مقرر شد در سال جدید به همت خیرین شهرستان کازرون 4 طرح آموزشی و یک مجموعه ورزشی برای استفاده دانش آموزان ساخته شود

ادامه مطلب

دوشنبه 11 فروردین ماه، 1396 - ساعت 11:00

ثبت ملی علامت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر

با لطف و عنایت خداوند متعال و با تلاش های پیگیر بنیانگذار بنیاد مادر و واحد فرهنگی بنیاد مادر، علامت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در تاریخ نوزدهم فروردین ماه سال 1396 به ثبت ملی رسید.

ادامه مطلب

پنج شنبه 31 فروردین ماه، 1396 - ساعت 10:00

اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر در شهرستان لارستان

به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر در شهرستان لارستان در سه شنبه بیست و چهارم اسفند ماه95 در تالار وحدت شهر لار برگزار شد.

ادامه مطلب

شنبه 05 فروردین ماه، 1396 - ساعت 10:00

پیام تبریک رئیس محترم هیأت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران ـ شعبه فارس به بنیانگذار و مدیر عامل بنیاد مادر به مناسبت فرارسیدن سال نو


ادامه مطلب

شنبه 05 فروردین ماه، 1396 - ساعت 09:30

آئین نکو داشت مقام والای مادر در استان مرکزی-شهرستان اراک

اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر و تجلیل از مادران نمونه استان مرکزی مورخ نوزدهم اسفند ماه95 در مجتمع کوه نور هتل امیرکبیر اراک به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و همکاری انجمن بانوان نیکوکار استان مرکزی،خیریه حضرت زهرا(س) و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی، با حضور استاندار،معاونین و کلیه مدیران کل ادارات استان و مردم خونگرم و مهمان نواز اراک و فرزندان بنیاد مادر برگزار شد.

ادامه مطلب

دوشنبه 23 اسفتد ماه، 1395 - ساعت 22:30

آئین نکوداشت مقام والای مادر در شهرستان مرودشت

به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت، اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر در شهرستان مرودشت در چهارم اسفند ماه95 در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

ادامه مطلب

دوشنبه 23 اسفتد ماه، 1395 - ساعت 22:00

تسلیت بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر مهندس غلامرضا محمدی، به مناسبت درگذشت سرکار خانم اشرف قندهاری بانوی بزرگوار نیکوکار و از بنیانگذاران خانه سالمندان کهریزک


ادامه مطلب

یکشنبه 08 اسفتد ماه، 1395 - ساعت 00:01

برگزاری نخستین آیین نکوداشت مقام مادر در سروستان

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر با حضور جمع کثیری از مسئولین و بانوان شهرستان سروستان توسط بنیاد بین المللی مادر در تالار حافظ این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب

یکشنبه 08 اسفتد ماه، 1395 - ساعت 23:30

دیدار مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و سرکار خانم دکتر شهیندخت مولاوردی معاون محترم رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده در حاشیه مراسم افتتاحیه «شیراز، پایتخت جوانان جهان اسلام»

مراسم افتتاحیه «شیراز، پایتخت جوانان جهان اسلام» عصر شنبه، ۱۶ بهمن‌ماه 95 با حضور جمعی از مسئولان سازمان کنفرانس اسلامی و وزرای دولت تدبیر و امید برگزار شد که طی آن شیراز رسماً به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. در حاشیه این مراسم مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد مادر با سرکار خانم دکتر شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده دیدار و گفتگو کردند.

ادامه مطلب

جمعه، 29 بهمن ماه، 1395 - ساعت 21:00

اولین مراسم نکوداشت مقام مادر در شهرستان آباده برگزار شد

به گزارش نفیرنیوز؛ مراسم نکوداشت مقام مادر با حضور فرماندار و جمعی از روسای ادرات و مردم و به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و کمیسیون فرهنگی بانوان فرمانداری در محل سال یاس آموزش و پرورش آباده برگزار شد.در این نکوداشت از ۱۰ نفر از مادران نمونه منتخب شهرستان آباده تجلیل بعمل آمد.

ادامه مطلب

شنبه، 16 بهمن ماه، 1395 - ساعت 09:00

برگزاری نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در اقلید

ابه گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر عصر امروز با حضور بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر، فرماندار اقلید، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، امام‌جمعه سده، مسؤولان شهرستانی و بیش از 300 مادر اقلیدی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب

شنبه، 16 بهمن ماه، 1395 - ساعت 10:00

اولین آئین نکوداشت مقام مادر با تجلیل از ۱۰ مادر نمونه دارابی برگزار شد

اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر با حضور بنیانگذار و اعضای هیأت مدیره بنیاد مادر، فرماندار داراب، مادران نمونه , مدیران شهرستان داراب در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.

ادامه مطلب

یک شنبه، 26 دی ماه، 1395 - ساعت 19:00

حضور بنیاد فرهنگی بین المللی مادر پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس

پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس از 4 تا ۹ آذرماه 95 به میزبانی شیراز برگزار گردید. این نمایشگاه با حضور جناب آقای عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار محترم فارس جناب آقای مهندس افشاني و جناب آقای دکتر بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جناب آقای مهندس محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و جمعی از بزرگان و اندیشمندان ساعت ۱۶ پنجشنبه 4 آذرماه افتتاح گردید.

ادامه مطلب

یک شنبه، 26 دی ماه، 1395 - ساعت 18:30

همايش نكوداشت مادران نمونه استان همدان

همايش نكوداشت مادران نمونه استان همدان در بعدازظهر روز 95/06/25 با حضور جناب آقای مهندس محمدي بنیانگذار بنياد فرهنگي بين المللي بنياد مادر و هیئت همراه و جمعی از مسئولان استان همدان و همچنین مردم خونگرم و مشتاق همدان در سالن اجتماعات بیمارستان شهید بهشتی همدان برگزار شد.

ادامه مطلب

یک شنبه، 26 دی ماه، 1395 - ساعت 18:00

جلسه بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر با مشاورین امور بانوان فرمانداری شهرستان های استان فارس

در تاریخ 95/8/11 جلسه بنیانگذار بنیاد مادر با کلیه مشاورین امور بانوان فرمانداری شهرستان های استان فارس و با حضور جناب آقای مهندس پژوهش معاون محترم استانداری و سرکار خانم دستغیب مدیر کل محترم امور بانوان استانداری فارس در مورد اهداف بنیاد مادر و انتخاب مادران نمونه شهرستان های استان فارس در سال 96 در شیراز برگزار گردید.

سه شنبه، 25 آبان ماه، 1395 - ساعت 22:30

اولین آیین نکوداشت تجلیل از مادران شایسته استان گلستان برگزار شد

شامگاه روز سه شنبه مورخ شانزدهم شهریور1395 اولین آیین نکوداشت تجلیل از مادران شایسته استان گلستان در هتل شهاب گرگان با شکوه و زیبایی بسیار برگزار گردید.

ادامه مطلب

سه شنبه، 25 آبان ماه، 1395 - ساعت 22:00

اولین آیین نکوداشت مادران نمونه استان لرستان برگزار شد

اولین آئین نکوداشت بنیاد فرهنگی بین المللی ملی مادر به منظور تجلیل و قدردانی از مادران نمونه استان لرستان با حضور جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار و هیئت همراه و جمعی از مسئولین استانی در روز 26 شهریور ماه سال جاری در سالن جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.

ادامه مطلب

سه شنبه 17 آبان ماه، 1395 - ساعت 18:30

آیین نکوداشت مادران نمونه استان خراسان رضوی برگزار گردید

آئین نکوداشت مادران نمونه استان خراسان رضوی، روز سه شنبه 23 شهریورماه 95 با همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در سالن شهید اصغرزاده مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) واقع در پارک ملت مشهد برگزار شد و از ده مادر به عنوان نماینده مادران نمونه استان خراسان رضوی تقدیر شد.

ادامه مطلب

سه شنبه 17 آبان ماه، 1395 - ساعت 18:00

آیین نکوداشت مادران نمونه استان قزوین برگزار گردید

همايش نكوداشت مادران نمونه استان قزوين در تاریخ 95/6/15 با حضور مهندس غلامرضا محمدي رييس بنياد فرهنگي بين المللي مادر و هیئت همراه و جمعی از مسوولان استان قزوین و همچنین مردم خونگرم و فهیم قزوین برگزار شد.

ادامه مطلب

سه شنبه 17 آبان ماه، 1395 - ساعت 17:30

آیین نکوداشت مادر در شهرستان استهبان برگزار شد

آئین نکوداشت مقام مادر پنجشنبه مورخ 95/06/04 با میزبانی شهرستان استهبان برگزار گردید.

ادامه مطلب

سه شنبه 17 آبان ماه، 1395 - ساعت 17:00

بنیاد بین المللی مادر از بانوی دره شهری تقدیرکرد

مراسم تقدیر از این مادرنمونه به همت بنیاد بین المللی مادر در سالن همایشهای صدا و سیمای کشور برگزار شد. و "خیری حسنوند" بانوی دره شهر بعنوان مادر نمونه سال 95 کشور انتخاب شد.

ادامه مطلب

جمعه 07 آبان ماه، 1395 - ساعت 09:00

سومین آیین ملی نکوداشت بنیاد مادر برگزار شد

سومین آیین ملی نکوداشت بنیاد مادر که به همت «بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر»، روز پنجشنبه با حضور‌ تعدادی از سفرا و نمایندگان سفارتخانه‌های خارجی و سازمان‌های بین‌المللی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، از ۲۲ مادر شایسته ایران زمین تجلیل و قدرشناسی بعمل آمد.

ادامه مطلب

دوشنبه 12 مهر ماه، 1395 - ساعت 15:45

اولین آیین نکوداشت مادر در شهر نورآباد برگزار شد

اولین آیین نکوداشت مادر در شهر نورآبادممسنی از ساعت ۱۷ روز شنبه 13 شهریور ماه در سالن امیرکبیر با حضور مهندس محمدی بنیانگذار بنیاد بین الملی مادر و حضور زنان و مردان ممسنی,مسئولین شهرستان و با اجرای برنامه های متنوع برگزار گردید.

ادامه مطلب

شنبه 20 شهریور ماه، 1395 - ساعت 05:40

برگزاری همایش تجلیل از مادران نمونه در کازرون

در آیینی باشکوه از 11 مادر نمونه شهرستان کازرون توسط بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر تجلیل شد.به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، چهارشنبه‌شب یازدهم شهریور ماه، آیین نکوداشت مادران نمونه کازرون با حضور فرماندار و رئیس آموزش‌وپرورش و جمعی از فرهنگیان و مادران این شهرستان ونیز بنیان‌گذار و مؤسس بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر در تالار استاد مردانی برگزار شد.

ادامه مطلب

جمعه 19 شهریور ماه، 1395 - ساعت 23:00

همایش تجلیل از مادران نمونه شهرستان کازرون

بنیاد فرهنگی بین المللی مادر با همکاری مدریت آموزش و پرورش و فرمانداری شهرستان کازرون، در نظر دارد طی مراسمی از مادران نمونه این شهرستان تقدیر به عمل آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

سه شنبه 19 مرداد ماه، 1395 - ساعت 19:25

مادران واجد شرایط بورس تحصیلی می‌شوند

دکتر جعفر مهراد، رییس بخش علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شیراز از راه‌اندازی بنیاد بین‌المللی «مادر» خبر داد و گفت: بر اساس امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد و دانشگاه شیراز از طرح‌های تحقیقاتی در حوزه‌های مرتبط تا سقف 300 میلیون ریال حمایت خواهد شد.

ادامه مطلب

پنح شنبه 06 مرداد ماه، 1395 - ساعت 06:00

جلسه بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی و جمعی از مسئولین با جناب آقای دکتر مصطفی رحماندوست


پنج شنبه 06 مرداد ماه، 1395 - ساعت 06:00

برگزاری اولین همایش ملی جایگاه و نقش مادر در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شیراز

دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شیراز و بنیاد فرهنگی‌ بین‌المللی مادر، اولین همایش ملی جایگاه و نقش مادر را برگزار می‌نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

سه شنبه 25 خرداد ماه، 1395 - ساعت 06:00

اولین آیین نکوداشت بنیاد مادر در شهرستان جهرم

اولین آیین نکوداشت بنیاد مادر در شهرستانها، در شهرستان جهرم روز جمعه مورخ 1395/02/24 با حضور جمعی از اصحاب دانش، فرهنگ و هنر برگزار و طی مراسم باشکوهی از مادران شایسته آن شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

ادامه مطلب

جمعه، 08 خرداد ماه، 1395 - ساعت 14:45

صدور پروانه فعالیت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر

"مادر چراغ راه آینده است"
به اطلاع فرزندان محترم بنیاد مادر می رساند با نهایت خرسندی و خوشحالی پس از پیگیرهای زیاد پروانه فعالیت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر به شمار ه 173919از طرف وزارت کشور صادر و طی شماره 2768 به ثبت ملی رسید. این موفقیت بزرگ با لطف خدا و دعای خیر مادران میسر گردید ان شا الله که با یاری،همدلی و همکاری شما عزیزان شاهد تحقق اهداف والای بنیاد فرهنگی بین المللی مادر خواهیم بود.
دعای مادر همیشه همراهتان

سه شنبه، 24 فروردین ماه، 1395 - ساعت 06:30

بنياد مادر به تاييد وزارت محترم كشور رسيد

در جلسه ٢٥٦ مورخ ٩٤/١١/٠٩ هيات نظارت بر تاسيس و فعاليت سازمان هاي مردم نهاد كشور با صدرر پروانه فعاليت "بنياد غيردولتي فرهنگي بين المللي مادر" موافقت شد و رسما به تاييد وزارت كشور رسيد.

یکشنبه، 16 اسفند ماه، 1394 - ساعت 06:30

دیدار نماینده بنیاد فرهنگی بین المللی مادر سرکار خانم زهرا سمیعی با معاونت محترم ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده سرکار خانم دکتر ملاوردی

در بهمن ماه 1394 و در هفتمین نشست منطقه‌ای و کارگاه‌های آموزشی تقویت همکاری‌های تخصصی شبکه‌ای سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان، خانواده و دستگاههای اجرایی جنوب کشور که در یاسوج برگزار گردید دیدار با معاونت محترم ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده صورت گرفت.

یکشنبه، 16 اسفند ماه، 1394 - ساعت 06:30

انعقاد تفاهم نامه میان دانشگاه شیراز و بنیاد مادر

با پیگیری‌های به عمل آمده تفاهم نامه‌ای با موضوع همکاری های علمی ـ آموزشی و پژوهشی در خصوص منزلت مقام مادر، تبیین نقش مهم و سازنده مادران در جامعه، شناسایی آسیب‌ها در ابعاد گوناگون در این حوزه و تلاش برای مطالعه پیرامون نقش جامعه در قبال مادران از لحاظ فرهنگی، اجتماعی و حقوقی؛ میان بنیاد مادر و دانشگاه شیراز منعقد گردید. بر پایه این تفاهم نامه، طرح‌های تحقیقاتی دانشگاهی با حمایت بنیاد مادر انجام خواهد گرفت و سمینارهای ملی و بین‌المللی مرتبط با موضوع تفاهم‌نامه برگزار خواهند شد. حمایت از پایان‌نامه‌های علمی دانشگاهی مرتبط و اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان نخبه در این حوزه نیز از سوی بنیاد مادر انجام خواهد شد.

چهارشنبه، 23 دی ماه، 1394 - ساعت 19:30

بنياد مادر در نمايشگاه بين المللي كتاب فارس

در راستاي تحقق اهداف بنياد فرهنگي بين المللي مادر، اين بنياد در چهاردهمين نمايشگاه بين المللي كتاب در استان فارس حضور يافته است.باشد كه گامي در جهت تحقق اهداف بنياد برداشته شده باشد.
مكان: شيراز، شهرك گلستان محل دائمي نمايشگاه بين المللي شيراز، سالن نرگس، غرفه ٤٢

جمعه، 07 مهر ماه، 1394 - ساعت 23:30

دومین گردهمایی بنیاد فرهنگی بین المللی مادر

شامگاه روز جمعه دهم مهرماه 94 دومین گردهمایی بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در هتل بزرگ شیراز برگزار شد در این آیین شکوهمند که متجاوز از 2000 نفر شرکت داشتند، طی مراسم شکوهمندی از مادران شایسته تقدیر بعمل آورده شد.

ادامه مطلب

جمعه، 17 مهر ماه، 1394 - ساعت 13:51

سومین گردهمایی هیات امناء، هیات مدیره و مشاورین بنیاد مادر

سومین گردهمایی هیات امناء، هیات مدیره و مشاورین بنیاد مادر با حضور مهمانان داخلی و خارجی، پنج‌شنبه 94/07/09 در هتل بزرگ شیراز برگزار گردید. برای آشنایی بیشتر با مطالب مورد بحث، می‌توانید متن سخنرانی‌های این همایش را در ادامه مطالعه نمایید.

ادامه مطلب

جمعه، 17 مهر ماه، 1394 - ساعت 13:00

بنياد فرهنگي بين المللي مادر، يكساله شد

روزنامه خبر جنوب (94/07/08): سومين همايش هيأت امنا و هيأت مديره و مشاوران بنياد مادر روز پنجشنبه هفته جاري با حضور دبيركل يونسكو در ايران و دبيركل آيسسكو و همچنين نمايندگاني از سفارتخانه‌هاي اروپايي، مقامات استان و جمعي از هنرمندان پيشكسوت كشور در هتل شيراز برگزار خواهد شد. دومين آیين نكوداشت مادر نیز در عصر جمعه همين هفته مصادف با عيد سعيد غديرخم، برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

چهارشنبه، 08 مهرماه، 1394 - ساعت 19:40

هستی پایدار از آن اوست

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت اندوهبار شادروان حاجیه خانم هما محمدی(رمضانی) مادر گرامی جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر را به استحضار میرساند.

ادامه مطلب

شنبه، 28 شهریور ماه، 1394 - ساعت 18:30

چگونگی تشکیل بنیاد مادر

یک روز به مادر بی پناهی در جایی برخورد کردم، با خود گفتم مادر من مرا دارد، این مادر چه کسی را دارد؟ جرقه ای به ذهنم رسید ...
ادامه مطلب

سه شنبه، 17 شهریور ماه، 1394 - ساعت 19:22

فراخوان مادران شایسته

بنیاد مادر بمنظور ارج گذاری به مقام والای مادر و آشنا ساختن جامعه، بخصوص نسل جوان به نعمت، معنویت و قداست این شخصیت بی بدیل تاسیس شده است. این بنیاد تصمیم دارد در دومین آئین نکوداشت مادر که روز جمعه 10 مهرماه 1394 مصادف با عید سعید غدیر خم، با حضور فرزندان بنیاد و جمع کثیری از بلندپایه گان دانش و فضیلت و فرهنگ و هنر در شیراز برگزار خواهد شد 10 نفر (ده نفر) از مادران شایسته را مورد تقدیر قرار داده و به هریک از آن عزیزان هدیه ای تقدیم دارد.

ادامه مطلب

چهارشنبه، 07 مرداد ماه، 1394 - ساعت 06:00

ارسال ایمیل به ما

در حال ارسال پیام شما. لطفاً منتظر بمانید...

پیغامتان با موفقیت ارسال شد. سپاس!

در ارسال پیامتان مشکلی وجود داشت. لطفاً دوباره تلاش بفرمایید

لطقاً تمام قیلدهای فرم را قبل از ارسال پر کنید.